Campaign on the rights of woman survivors of violence and their children to access support and protection 

WAVE Märka ja aita märgata! Lühifilmi konkurss

Võistlusvideo üleslaadimine: Palun kasutage seda keskkonda võistlusvideo üleslaadimiseks. Videoklippide üleslaadimine lõpeb 30.novembril.

Lähemat infot võistluse tingimuste kohta saab siit: Võistlustingimused (tuleb lisada tekst, mis FB-s)

Head mõttelendu!


 

 Grupi kontaktisiku nimi

Mis on sinu jaoks lähisuhtevägivald? Mida teed, kui kuuled, et naabrite juures kakeldakse? Kuidas reageerid, kui näed tänaval paaritüli? Kuidas saad aidata sõbrannat, kelle partner kontrollib iga ta sammu ega luba tal sõpradega kohtuda? Aga sõpra, kes on muutunud agressiivseks? Ühesõnaga: märka ja aita märgata, astu ohvri kaitseks välja!
Ootame lühifilme (1-3 minutit) lähisuhtevägivalla ja selle ennetuse teemal 24. novembriks 2016. Vorm on vaba ja fantaasiale piire ei sea.

Parimate filmide üle otsustab žürii (isikkoosseis selgub tähtaja lähenedes) ning parimaid premeeritakse. Kõige parema filmi tegija osaleb võistluse üle-Euroopalises lõppvoorus ning pidulikul auhindamisel Brüsselis 14.veebruaril 2017!
Filmi saab üles laadida Step-up veebikeskkonnas, mille ankeet avaneb oktoobrikuus.

Palun jälgige, et faili suurus ei tohi ületada 64MB. Üleslaadimine võib võtta veidi aega. Palun ärge üleslaadimist katkestage ka siis, kui laadimise indikaatorit näha ei ole. Kui fail on edukalt üles laetud, tuleb ekraanile eduka laadimise kinnitus. Kui kinnitust ei ilmu, tähendab see, et videot ei õnnestunud laadida (näiteks ületab suurus lubatud maksimumi, 64MB).